Dostawa

Dietetyczny catering z dostawą – Warszawa

Jeśli mieszkasz lub pracujesz na terenie Warszawy, cenisz sobie zdrowe i smaczne jedzenie, ale brakuje Ci czasu lub ochoty na jego przygotowywanie, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Zapewniamy dietetyczny catering z dostawą na terenie całej stolicy. U nas możesz zamówić jedzenie z dowozem do domu lub biura – tak, byś niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, mógł cieszyć się niepowtarzalnym smakiem oraz najwyższą jakością naszych potraw.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wybierz jeden z wielu dostępnych zestawów cateringu dietetycznego, zamów jedzenie i czekaj na dostawę do domu lub biura. Ciesz się doskonałym smakiem i świeżością naszych pysznych, zdrowych i niskokalorycznych potraw!

Poniżej przedstawiamy zakres dowozu naszych diet. Bez względu czy potrzebujesz dietetycznego cateringu do biura, domu czy do znajomych, dowieziemy do Ciebie smaczne i zdrowe posiłki. Jeśli brak ci czasu na przygotowanei zdrowego posiłku, nie siegaj po niezdrowe przekąski. Zaufaj nam i spróbuj jak smakuje nasze zdrowe jedzenie na zamówienie.

Mapa dostawy

Poza granicami miasta dostawa kosztuje 5zł / dzień (ustalenia indywidualne).