Dostawa

Catering dietetyczny z dostawą - Łódź

Z wielką przyjemnością i satysfakcją pragniemy poinformować, że nasze pyszne i zdrowe dania jesteśmy w stanie dostarczyć Ci także na terenie Łodzi. Wierzymy, że dostosowana do indywidualnych potrzeb żywieniowych, pełnowartościowa i dobrze zbilansowana dieta z dostawą do domu lub biura, pozytywnie wpłynie na codzienne nawyki żywieniowe, dostarczając zarówno niezbędnych wartości odżywczych, jak i unikatowych doznań smakowych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że osoby zapracowane, obciążone wieloma codziennymi obowiązkami, zwyczajnie nie mają czasu, by zadbać o właściwą dietę. Nasz dietetyczny catering stanowi atrakcyjną alternatywę dla wszystkich tych, którzy chcą odżywiać się świadomie i zdrowo, nawet pomimo braku czasu na przygotowanie wartościowych posiłków.

Nasze gotowe posiłki dietetyczne dostarczamy do firm i biur na terenie całej Łodzi. Z naszych usług możesz skorzystać, mieszkając lub pracując wszędzie – nie tylko w centrum. Wszystko po to, byś mógł cieszyć smakiem pysznych i zdrowych posiłków niezależnie od tego, gdzie w danej chwili jesteś.

Poza granicami miasta dostawa kosztuje 5zł / dzień (ustalenia indywidualne).