Catering

„SMACZNIE, ZDROWO, TRADYCYJNIE”

Catering okolicznościowy

Świadczymy również usługi z zakresu Cateringu okolicznościowego.

Jeżeli poszukujecie firmy cateringowej świadczącej usługi na najwyższym poziomie? To trafiliście idealnie.

Specjalizujemy się w dietetycznym i tradycyjnym cateringu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm jak i do klientów indywidualnych.

Nasz sztab kucharzy przygotuje dla Was smaczne, zdrowe i bardzo efektowne potrawy na każdą okazję. Nasze dania przykują uwagę swoim wyglądem i zachwycą smakiem.

Przyjmujemy zamówienia na różnego rodzaju imprezy: eventy, Święta , przyjęcia urodzinowe, komunie, chrzciny , jubileusze itp.

Świadczymy również usługi cateringowe dla różnego rodzaju placówek: szkół, przedszkoli, szpitali itp.

Zapytania proszę kierować poprzez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu 730-700-585

Zapraszamy

Catering dietetyczny

Oprócz zestawów indywidualnych jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa dietetyczny catering oparty na zdrowych i smacznych potrawach (soki, koktajle, przystawki, dania) na różnego rodzaju okazje (eventy, imprezy firmowe, imprezy plenerowe, przyjęcia urodzinowe itp.) . Jeżeli chcecie zachwycić swoich gości kunsztem kulinarnym trafiliście idealnie. Nasze dania przykują uwagę gości zarówno swoim smakiem jak i wyglądem..

Catering dla placówek

Specjalizujemy się również w świadczeniu usług z zakresu przygotowywania potraw dla szkół, przedszkoli, szpitali. Nasze menu dostosujemy specjalnie na potrzeby Naszych klientów.